W dniu 20 września uczniowie należący do świetlicy oraz Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w pikniku ekologicznym na Bobrowej Polanie.

Przez cały czas brali udział w różnorodnych konkursach oraz korzystali z przygotowanych przez organizatorów  atrakcji. Między innymi grali w „Leśne warcaby”, siatkówkę, walczyli w „sumo-zawodach”, jeździli na rowerach stacjonarnych (produkując prąd siłą własnych mięśni) oraz brali udział w zabawach ekologicznych, przygotowanych przez wolontariuszy z „Centrum Otwarte Drzwi” (SCK Stargard). W przerwach miedzy kolejnymi atrakcjami każdy mógł upiec sobie kiełbaskę przy wspólnym ognisku. Udział konkursach nagradzany był symbolicznymi nagrodami, które przyniosły uczestnikom mnóstwo radości.

 

Pod koniec imprezy dołączyli do nich pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w Rowerowej Masie Krytycznej. Po pokonaniu 20 km trasy mogli odpocząć i posilić się upieczoną kiełbaską.Dziękujemy organizatorom za mile spędzony czas.