W  ramach programu wychowawczego "Starszy brat, starsza siostra",  zainicjowane zostały spotkania z harcerzami ze stargardzkiego hufca,  którzy w każdy wtorek  odwiedzają  naszą szkolną świetlicę, prezentując przygotowany program zabaw psycho-ruchowych. Wsparcie dla naszego programu wychowawczego uzyskaliśmy dzięki aprobacie drużynowego Łukasza Grzybka.

W tym zespole harcerskim działają aktywnie byli uczniowie naszej szkoły, a są to m.in. Nikola Górska i Kacper Waszkowiak. Na wtorkowym spotkaniu zaprezentowali i zaproponowali wspaniałe i dostosowane do wieku dzieci zabawy ruchowe. Dzieci pląsały w rytm piosenki  o gąsienicy przy akompaniamencie gitarowym  Nikoli Górskiej.


Ponadto, okazało się, że  można było się nauczyć piosenki o plastelinie i wesoło tańczyć w kółku. Dzieci entuzjastycznie uczestniczyły w zabawach,  pożytecznie i bezpiecznie spędzając czas.

Spotkania będą się odbywały cyklicznie  w świetlicy szkolnej w każdy wtorek.

Zapraszamy!

E.Wo